Nasza Oferta !

Co proponujemy ?

Nasz ośrodek

Został stworzony głównie z myślą o ludziach cierpiących na chorobę Alzheimera, chorobę Parkinsona oraz na różnego pochodzenia otępienie.

Cały nasz trud

I praca włożona w istnienie ośrodka opiera się na stworzeniu naszym Podopiecznym najgodniejszego bytu, komfortowych warunków oraz jak najlepszej opieki.

Łączymy w naszym

Działaniu fachową opiekę medyczną z profesjonalnymi zabiegami pielęgnacyjnymi. Nasi Pensjonariusze są pod stałą, 24 godzinną opieką pielęgniarską, a także starannie dobrany i wyselekcjonowany personel pomaga naszym podopiecznym w codziennych czynnościach, związanych z dbaniem o higienę osobistą, karmieniem. Nasi Pensjonariusze są pod stałą opieką lekarza neurologa oraz lekarza internisty. 

Jesteśmy dla naszych Podopiecznych z powołania i potrzeby serca, a ze swojej pracy czerpiemy satysfakcję.

Szczególny nacisk

Kładziemy na dobre samopoczucie Pensjonariuszy. Od początku naszym założeniem było stworzyć rodzinną i ciepłą atmosferę. Do dnia dzisiejszego owa atmosfera w naszym ośrodku panuje.

Całe serce

Wkładamy w to, by najbliższe osoby naszych Podopiecznych, nie odczuwały żadnych obaw pozostawiając Pensjonariuszy pod naszą opieką. Cieszymy się zaufaniem wśród rodzin.

Naszym Pensjonariuszom oferujemy:

Przytulne pokoje

Jedno-, dwu-, trzy osobowe przy których umiejscowione są łazienki z wygodnymi natryskami;

Trzy podstawowe posiłki

Oraz II śniadanie i podwieczorek. Zapewniamy dietę lekkostrawną, cukrzycową, wątrobową

Zajęcia z terapeutką zajęciową

Ćwiczenia grupowe oraz indywidualne z fizjoterapeutką

Kontakt z Duchownym

Zapewnienie podstawowych środków czystości

Opiekę lekarską

Jesteśmy do Państwa dyspozycji !

Ośrodek
24/
Pomoc
100 % Serca
100% Zadowolenia !

Nasz ośrodek bardzo często odwiedzają również dzieci z przedszkoli oraz młodzież ze szkół, którzy przygotowują dla naszych Pensjonariuszy przedstawienia z okazji różnych świąt i wydarzeń okolicznościowych.

Przewiń do góry